Angelica Wiik färglitografi
2016-01-10
351566
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), Dragspelande kvinna, signerad och numrerad HC, färglitografi, 59x28 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg