Angelica Wiik lito
2016-01-10
351565
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Figurkomposition, signerad och numrerad HC, färglitografi, 59x28 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg