Angelica Wiik grafik
2016-01-10
351564
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Interiör med kvinna, färglitografi, signerad och numrerad HC, 59x28 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg