Roland Svensson - Skärgård Husarö
2015-12-29
351549
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Skärgård Husarö", signerad Roland S, hc, färglitografi, ca 26x43 cm