Roland Svensson - Vårkväll, Möja
2015-12-29
351516
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll, Möja", signerad Roland S, 189/310, färglitografi, bildmått ca 24x42 cm
Gulnader