Roland Svensson - Kortspelare 1940-tal
2015-12-29
351500
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kortspelare", 1940-tal, signerad Roland S, litografi, bildmått ca 20x29 cm