Roland Svensson - Tornö, Möja
2015-12-29
351494
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarkväll Tornö-, Möja", signerad Roland S, färglitografi, 192/360, bildmått ca 49x41 cm