Roland Svensson - Vinterafton Sandhamn
2015-12-29
351486
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterafton Sandhamn", signerad Roland S, PT, färglitografi, bildmått ca 33x44 cm