Roland Svensson Stillhet Gillöga 1978
2015-12-29
351470
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stillhet Gillöga", 1978, signerad Roland S, ea, färglitografi, bildmått ca 27x39 cm