Roland Svensson - Utskärsland
2015-12-29
351457
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsland", signerad Roland S, 34/150, färglitografi, bildmått ca 37x59 cm