Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-12-26
351455
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, parismotiv, osignerad, olja på pannå, 38 x 46 cm