Sidenbroderi / collage
2015-12-25
351420
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SIDENBRODERI, 1800-talets första hälft, motiv med blomsterstilleben, signerad, bildyta 28 x 33 cm
Smärre skador