C Göran Karlsson litografi
2015-12-25
351386
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Utan titel, signerad och daterad CGK 02, färglitografi, 328/500, 21 x 18 cm