Olle Nordberg
2015-12-25
351355
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Fiskebodar, signerad och daterad Olle Nordberg 59, olja på duk, 50x64 cm