Sven Jonson
2015-12-25
351336
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN JONSON (1902-81): "Submarine", signerad Sven Jonson, 270/350, färglitografi, 80x65 CM