Lars Tärning
2016-01-06
351213
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med apelsiner, signerad och daterad -15, skiktmåleri på pannå, ca 33x30 cm