Lars Tärning
2015-12-31
351212
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): "Flicka från Holland", signerad och daterad -14, skiktmåleri på pannå, ca 39x34 cm