Lars tärning
2015-12-30
351211
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med apelsin, signerad och daterad Lars Tärning -10, skiktmåleri på pannå, 16x22 cm