Bordslampor empirestil
2015-12-25
351205
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, kanelerade skaft, höjd med skärm ca 51 cm
Omgjorda från ljusstakar