Lars Tärning
2015-12-24
351200
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med citroner, signerad och daterad Lars Tärning -90, skiktmåleri på pannå, ca 24x26 cm