Peter Dahl "Dans i rött"
2015-12-26
351147
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Dans i rött", signerad Peter Dahl -81, pt, färglitografi, bildmått 53x37 cm
Gulnader