Urnor Kina
2015-12-24
351093
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
URNOR med lock, 1 par, porslin, Kina, 1800-talets början, dekor i emaljfärger, höjd 19 cm
Lagningar och nagg