Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1800-talets slut, fanerat med valnöt, invändigt med lådor, höjd ca 83 126x57 cm, nyckel finns
Slitage, torrsprickor, lösa bakben
351092
2015-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här