Terrin med lock Kina
2016-01-01
351089
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
TERRIN med lock, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, höjd 29, 35 x 25 cm
Flertal lagningar