Peter Dahl färglitografi
2015-12-24
351076
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 43X29,5 cm, oramad
Slitage/ hanteringsveck