Soffa Louis XV
2015-12-25
351075
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SOFFA, Louis XV, 1700-tal, skuren dekor, brunmålad, längd ca 196, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, fläckar