Kuverttallrikar & coasters
2015-12-29
351045
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KUVERTTALLRIKAR & COASTERS, 1900-tal, 12+18, guldglaserade, oktogonala
PROVENIENS: Margrethelunds slott, Åkersberga
Slitage