Sigrid Södergren
2015-12-24
351024
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SIGFRID SÖDERGREN (1900-tal): Hydda i månsken Zanaga, signerad och daterad Sigfrid -61, olja på duk, 30x51 cm