Yrjö Edelmann
2015-12-24
351014
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941): Remsor, signerad och numrerad 137/150, färglitografi, ca 56x85 cm