Golvlampa
2015-12-28
351004
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, H W Armatur, 1950-tal, mässing samt svartlackerat skaft, höjd med skärm ca 150 cm
Slitage, senare skärm