Peter Freudenthal
2015-12-24
350973
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER FREUDENTHAL (född 1938), komposition, signerad och daterad 1980, färglitografi, 121/150, ca 28 x 34 cm