Soffbord 1950-tal
2015-12-24
350969
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1950-tal, skiva i svart laminat, underrede i bok, svärtade benavslut, höjd ca 56, 120 x 64 cm
Skivan med slitage/repor