Golvlampa Josef Frank
2015-12-24
350950
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2568, mässing, svängd arm, höj- och sänkbar, veckad skärm
Kraftigt slitage, speciellt på överdel av foten, skärm med skador