Klädskåp
2015-12-23
350892
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KLÄDSKÅP, omkring 1900, fanérad i bl.a. mahogny, 1 låda, invändigt spår efter hyllor, höjd ca 187,125x57 cm, nyckel finns
Slitage, hyllor saknas, smärre skador