Spegellampett
2015-12-23
350862
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGELLAMPETT, 1800-talets slut, mässing, för 2 ljus, 60x36 cm
Slitage, anlupet glas