Axel Lindman Luxor
2015-12-23
350826
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
AXEL LINDMAN (1848-1930): Tillskriven, "Luxor, Egypten", olja på duk, osignerad, ca 77x56 cm