Karl Axel Pehrson färglitografi
2015-12-23
350823
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad KA Pehrson -??, provtryck, färglitografi, ca 62 x 50 cm