Corneille färglitografi
2015-12-23
350786
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 2003, numrerad 80/200, färglitografi, bildyta ca 28x38 cm