Sven Erixon blandteknik
2015-12-23
350750
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Figurscen, signerad och daterad Sven Erixon -42, blandteknik, ca 29 x 37 cm
Med dedikation