Ingegerd Silow
2015-12-30
350740
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, röllakan, 1900-talets mitt, signerad I S ca 199x141 cm
Slitage