Lennart Aschenbrenner
2015-12-23
350732
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition, signerad och daterad Aschenbrenner -97, blandteknik, 38X29 cm
Fästmärken runt kanterna