Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
LASSE ÅBERG (född 1940): "När man drar åsnan i örat kommer det ute en cigarett där bak", signerad Lasse Åberg, 11/100, litografi, 36x50 cm
Gulnader
350718
2015-12-23