Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
DIETER KUNZ (Österrike/Sverige, samtida), "A mans dream", signerad Dieter Kunz, olja på duk, 70x120 cm
Zustandsbeschreibung
350717
2015-12-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner