FW Odelmark
2015-12-23
350698
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Alhambra, signerad FW Odelmark, akvarell ca 53x41 cm