Grafiska blad Napoleon
2015-12-23
350694
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRAFISKA BLAD, 2 st, kolorerade, 1800-tal, Napoleon motiv, bl.a "Fameux combat de Pulstuck et de Golymin", ca 33x39 cm vardera
Renoverade, skador