Lisa Larson relief
2015-12-23
350654
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA LARSON, relief, stengods, 1970-tal, Lisa Larson, dekor med fåglar och blommor, stämpelsignerad Lisa L och etikettmärkt Gustavsberg, 32x43 cm
Nagg