Roland Svensson färglitografi
2015-12-23
350626
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S. p.t., färglitografi, 30 x 45 cm