Madeleine Pyk oljemålning
2015-12-23
350605
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Höstpromenad", signerad M Pyk, olja på duk, 35 x 45 cm, oramad