Ferdinand Schmutzer etsning
2015-12-23
350596
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FERDINAND SCHMUTZER (1870-1928): Män vid hamnkanten, signerad F Schmutzer, etsning, 10,5x8,5 cm