Holländsk skola
2015-12-19
350579
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HOLLÄNDSK SKOLA (16/1700-tal): Rastande sällskap, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 20x31,5 cm
Krackelyrer, 2-delad duk